BM094B001A
| Panel Model | BM094B001A |
|---|---|
| Panel Brand | IPS Alpha |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,37 inch, 1366×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| BM094B001A Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 819.6×460.8 mm |
| Outline | 877×516.8 mm |
| Surface | Antiglare |
| Contrast Ratio | 750:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) |
| Response Time | 9/7 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 20 pcs EEFL Embedded (Inverter) |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of IPS Alpha BM094B001A.
IPS Alpha BM094B001A are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the IPS Alpha BM094B001A pdf datasheet or detailed specifications of the IPS Alpha BM094B001A or other IPS Alpha LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from IPS Alpha BM094B001A distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
IPS Alpha BM094B001A are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the IPS Alpha BM094B001A pdf datasheet or detailed specifications of the IPS Alpha BM094B001A or other IPS Alpha LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from IPS Alpha BM094B001A distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "BM094B001A"
- IPS Alpha BM094B001A
- BM094B001A datasheet
- BM094B001A image
- BM094B001A price
- BM094B001A distributor

