TL050JVXP04-00

| Panel Model | TL050JVXP04-00 |
|---|---|
| Panel Brand | TIANMA |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,5.0 inch, 720×1280 |
| Panel Type | LTPS TFT-LCD |
| TL050JVXP04-00 Price | Request Price & Lead Time |
| Active Area | 62.1×110.4 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 1000:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 71% |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Signal Interface | MIPI (4 data lanes) , 31 pins |
| Input Voltage | 1.8/2.8V (Typ.)(IOVCC/VDD) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of TIANMA TL050JVXP04-00.
TIANMA TL050JVXP04-00 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TIANMA TL050JVXP04-00 pdf datasheet or detailed specifications of the TIANMA TL050JVXP04-00 or other TIANMA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TIANMA TL050JVXP04-00 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
TIANMA TL050JVXP04-00 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TIANMA TL050JVXP04-00 pdf datasheet or detailed specifications of the TIANMA TL050JVXP04-00 or other TIANMA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TIANMA TL050JVXP04-00 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "TL050JVXP04-00"
- TIANMA TL050JVXP04-00
- TL050JVXP04-00 datasheet
- TL050JVXP04-00 image
- TL050JVXP04-00 price
- TL050JVXP04-00 distributor

