ACX465AKM-7

| Panel Model | ACX465AKM-7 |
|---|---|
| Panel Brand | JDI |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,5.9 inch, 1080×1920 |
| Panel Type | LTPS TFT-LCD |
| ACX465AKM-7 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 72.9×129.6 mm |
| Outline | 76.15×139.01 mm |
| Surface | Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 1000:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 71% |
| Response Time | 35 (Max.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥100) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 7S2P WLED Without Driver |
| Signal Interface | MIPI (4 data lanes) , 31 pins |
| Input Voltage | 1.8/5.0/-5.0V (Typ.)(IOVCC/AVDD+/AVDD-) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of JDI ACX465AKM-7.
JDI ACX465AKM-7 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the JDI ACX465AKM-7 pdf datasheet or detailed specifications of the JDI ACX465AKM-7 or other JDI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from JDI ACX465AKM-7 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
JDI ACX465AKM-7 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the JDI ACX465AKM-7 pdf datasheet or detailed specifications of the JDI ACX465AKM-7 or other JDI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from JDI ACX465AKM-7 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "ACX465AKM-7"
- JDI ACX465AKM-7
- ACX465AKM-7 datasheet
- ACX465AKM-7 image
- ACX465AKM-7 price
- ACX465AKM-7 distributor
