GCX133AKD-E

| Panel Model | GCX133AKD-E |
|---|---|
| Panel Brand | SONY |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,3.0 inch, 320×240 |
| Panel Type | LTPS TFT-LCD |
| GCX133AKD-E Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | Vistarich, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 62.43×41.64 mm |
| Outline | 70.8×47.5 mm |
| Surface | Hard coating |
| Contrast Ratio | 800:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 60% |
| Response Time | 5/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥100) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | WLED Without Driver |
| Signal Interface | Serial RGB (8-bit) + SPI , 41 pins |
| Input Voltage | (1.8/3.0)/3.0V (Typ.)(VDDI/VDD) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SONY GCX133AKD-E.
SONY GCX133AKD-E are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SONY GCX133AKD-E pdf datasheet or detailed specifications of the SONY GCX133AKD-E or other SONY LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SONY GCX133AKD-E distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SONY GCX133AKD-E are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SONY GCX133AKD-E pdf datasheet or detailed specifications of the SONY GCX133AKD-E or other SONY LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SONY GCX133AKD-E distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "GCX133AKD-E"
- SONY GCX133AKD-E
- GCX133AKD-E datasheet
- GCX133AKD-E image
- GCX133AKD-E price
- GCX133AKD-E distributor

