TM046JDHP01

| Panel Model | TM046JDHP01 |
|---|---|
| Panel Brand | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4.7 inch, 720×1280 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TM046JDHP01 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | SFT, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 58.104×103.296 mm |
| Outline | 61.6×113.18×1.53 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 900:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 70% |
| Response Time | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 10S1P WLED Without Driver |
| Signal Interface | MIPI (4 data lanes) , 24 pins |
| Input Voltage | (1.8/2.8)/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCI) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of TIANMA TM046JDHP01.
TIANMA TM046JDHP01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TIANMA TM046JDHP01 pdf datasheet or detailed specifications of the TIANMA TM046JDHP01 or other TIANMA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TIANMA TM046JDHP01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
TIANMA TM046JDHP01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TIANMA TM046JDHP01 pdf datasheet or detailed specifications of the TIANMA TM046JDHP01 or other TIANMA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TIANMA TM046JDHP01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "TM046JDHP01"
- TIANMA TM046JDHP01
- TM046JDHP01 datasheet
- TM046JDHP01 image
- TM046JDHP01 price
- TM046JDHP01 distributor

