TX46D15VC0CAA

| Panel Model | TX46D15VC0CAA |
|---|---|
| Panel Brand | HITACHI |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,18.1 inch, 1280×1024 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TX46D15VC0CAA Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 359.04×287.232 mm |
| Outline | 389×312 mm |
| Surface | Antiglare (Haze 25%) |
| Contrast Ratio | 350:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 69% |
| Response Time | 15/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 8 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of HITACHI TX46D15VC0CAA.
HITACHI TX46D15VC0CAA are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HITACHI TX46D15VC0CAA pdf datasheet or detailed specifications of the HITACHI TX46D15VC0CAA or other HITACHI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HITACHI TX46D15VC0CAA distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
HITACHI TX46D15VC0CAA are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HITACHI TX46D15VC0CAA pdf datasheet or detailed specifications of the HITACHI TX46D15VC0CAA or other HITACHI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HITACHI TX46D15VC0CAA distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "TX46D15VC0CAA"
- HITACHI TX46D15VC0CAA
- TX46D15VC0CAA datasheet
- TX46D15VC0CAA image
- TX46D15VC0CAA price
- TX46D15VC0CAA distributor

