TX76D02VM0BAA

| Panel Model | TX76D02VM0BAA |
|---|---|
| Panel Brand | JDI |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,30.0 inch, 2560×1616 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TX76D02VM0BAA Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | IPS-Pro, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 641.28×404.808 mm |
| Outline | 687.3×454.4 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating (2H) |
| Contrast Ratio | 1100:1 (Typ.) |
| Display Colors | 1.07B (10-bit) , CIE1931 74% |
| Response Time | 10/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 85/85/85/85 (Min.)(CR≥50) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signal Interface | LVDS (4 ch, 10-bit) , 82 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of JDI TX76D02VM0BAA.
JDI TX76D02VM0BAA are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the JDI TX76D02VM0BAA pdf datasheet or detailed specifications of the JDI TX76D02VM0BAA or other JDI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from JDI TX76D02VM0BAA distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
JDI TX76D02VM0BAA are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the JDI TX76D02VM0BAA pdf datasheet or detailed specifications of the JDI TX76D02VM0BAA or other JDI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from JDI TX76D02VM0BAA distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "TX76D02VM0BAA"
- JDI TX76D02VM0BAA
- TX76D02VM0BAA datasheet
- TX76D02VM0BAA image
- TX76D02VM0BAA price
- TX76D02VM0BAA distributor

