Genel bakış
Şartname
LP104S5-B2BR

LP104S5-B2BR Temel Bilgiler
| Panel Modeli | LP104S5-B2BR |
|---|---|
| Panel Markası | LG.Philips LCD |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 800×600 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| LP104S5-B2BR Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Model Alias | LP104S5 (B2BR) |
LP104S5-B2BR Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 800(RGB)×600 (SVGA) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 96 PPI |
| En-Boy Oranı | 4:3 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.088×0.264 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.264×0.264 mm (H×V) |
| Aktif Alan | 211.2×158.4 mm (H×V) |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
LP104S5-B2BR Optik Özellikler
| Ekran modu | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Ekran rengi | 262K (6-bit) |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
LP104S5-B2BR Elektronik Özelliği
| Dikey Frekans | 60Hz |
|---|
LP104S5-B2BR Arka Işık Sistemi
| Lamba Konumu | Edge light type |
|---|---|
| Lamba Tipi | CCFL |
