Genel bakış
Şartname
M270HTN02.0

M270HTN02.0 Temel Bilgiler
| Panel Modeli | M270HTN02.0 |
|---|---|
| Panel Markası | AUO |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,27.0 inch, 1920×1080 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| M270HTN02.0 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
| Depolama sıcaklığı | -20 ~ 60 °C |
| Uyarılar | 240Hz, Borderless |
M270HTN02.0 Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 81 PPI |
| En-Boy Oranı | 16:9 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.10375×0.31125 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.31125×0.31125 mm (H×V) |
| Yüzey | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Aktif Alan | 597.6×336.15 mm (H×V) |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
| Dokunmatik panel | Without |
M270HTN02.0 Optik Özellikler
| Ekran modu | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Parlaklık | 400 cd/m² (Typ.) |
| Kontrast Oranı | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekran rengi | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Renk Gamı | 72% NTSC (CIE1931) |
| Tepki Süresi | 3.8/1.2 (Typ.)(Tr/Td) |
| Görüş açısı | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Görüntüleme Yönü | 6 o'clock |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
M270HTN02.0 Elektronik Özelliği
| Dikey Frekans | 240Hz |
|---|
M270HTN02.0 Arka Işık Sistemi
| Lamba Konumu | Edge light type |
|---|---|
| Lamba Tipi | WLED |
M270HTN02.0 Sinyal Arabirimi
| Sinyal Kategorisi | LVDS |
|---|---|
| Sinyal Sınıfı | LVDS (4 ch, 8-bit) |
| Panel için Giriş Voltajı | 5.0V (Typ.) |
