Přehled
Specifikace
LP156WH2-TLH2

LP156WH2-TLH2 Základní informace
| panel Model | LP156WH2-TLH2 |
|---|---|
| panel Brand | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,15.6 inch, 1366×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LP156WH2-TLH2 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Model Alias | LP156WH2 (TL)(H2) |
| Provozní teplota | 0 ~ 50 °C |
| skladovací teplota | -20 ~ 60 °C |
LP156WH2-TLH2 Mechanické vlastnosti
| dot Rozlišení | 1366(RGB)×768 (WXGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixel | RGB Vertical Stripe |
| pixel Hustota | 100 PPI |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.084×0.252 mm (H×V) |
| pixel Pitch | 0.252×0.252 mm (H×V) |
| Hmotnost | 455/470g (Typ./Max.) |
| Povrch | Antiglare |
| aktivní plocha | 344.232×193.536 mm (H×V) |
| bezel Area | 349.8×197.1 mm (H×V) |
| nástin Dimension | 359.3×209.5 mm (H×V) |
| nástin Hloubka | 5.5 (Max.) mm |
| styl tvar | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Dírami Konzoly | Side mounting holes (8-M2) on left, right bezel |
| Na šířku nebo výšku | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
LP156WH2-TLH2 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 500 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barevný displej | 262K (6-bit) |
| Color Gamut | 60% NTSC (CIE1931) |
| Doba odezvy | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 40/40/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Směr pohledu | 6 o'clock |
| Bílá barva barevnosti | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| bílá Variation | 1.40/1.60 (Typ./Max.)(13 points) |
| čitelný na slunci | N |
LP156WH2-TLH2 elektronika Feature
| vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| reverzní Scan | No |
| Celková spotřeba energie | 7.2W (Typ.) |
LP156WH2-TLH2 podsvícení System
| lampa Position | Edge light type |
|---|---|
| Typ Lamp | WLED |
| Životnost lampy Time | 15K(Min.) (Hours) |
| Typ rozhraní | Included in panel signal interface |
| Lamp Driver Board | 5.9/6.3W (Typ./Max.) |
LP156WH2-TLH2 rozhraní signál
| signál Kategorie | LVDS |
|---|---|
| Třída signál | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Vstupní napětí pro panelech | 3.3V (Typ.) |
| Vstupní proud pro panelech | 400/460mA (Typ./Max.) |
| Spotřeba panel Power | 1.3/1.5W (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | Connector |
| rozhraní signál | I-PEX - 20455-040E-02, Pitch:0.5 mm, Pin:40 pins |
