Áttekintés
Leírás
LP156WH2-TLH2

LP156WH2-TLH2 Alapinformációk
| panel típus | LP156WH2-TLH2 |
|---|---|
| panel Brand | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.6 inch, 1366×768 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| LP156WH2-TLH2 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Modell Alias | LP156WH2 (TL)(H2) |
| Üzemi hőmérséklet | 0 ~ 50 °C |
| Tárolási hőmérséklet | -20 ~ 60 °C |
LP156WH2-TLH2 mechanikai jellemzők
| képpontos | 1366(RGB)×768 (WXGA) |
|---|---|
| pixel konfiguráció | RGB Vertical Stripe |
| képpontsürüségü | 100 PPI |
| Képarány | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pontköz | 0.084×0.252 mm (H×V) |
| képpontköz | 0.252×0.252 mm (H×V) |
| Súly | 455/470g (Typ./Max.) |
| Felület | Antiglare |
| aktív terület | 344.232×193.536 mm (H×V) |
| előlap Area | 349.8×197.1 mm (H×V) |
| vázlat dimenzió | 359.3×209.5 mm (H×V) |
| vázlat Mélység | 5.5 (Max.) mm |
| alakja stílus | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Holes & tartók | Side mounting holes (8-M2) on left, right bezel |
| Álló vagy fekvő | Landscape type |
| Érintő panel | Without |
LP156WH2-TLH2 optikai jellemzők
| Megjelenítési mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Fényesség | 500 cd/m² (Typ.) |
| kontraszt arány | 400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| kijelző Színes | 262K (6-bit) |
| színskála | 60% NTSC (CIE1931) |
| Válaszidő | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Látószög | 40/40/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Profil irány | 6 o'clock |
| Fehér színű Chromaticity | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| fehér változat | 1.40/1.60 (Typ./Max.)(13 points) |
| napfényben is olvasható | N |
LP156WH2-TLH2 Electronics Feature
| függőleges frekvencia | 60Hz |
|---|---|
| fordított Scan | No |
| A teljes energiafogyasztás | 7.2W (Typ.) |
LP156WH2-TLH2 háttérvilágítás
| lámpa pozíció | Edge light type |
|---|---|
| lámpa típusa | WLED |
| Lámpa üzemidő | 15K(Min.) (Hours) |
| interfész típusa | Included in panel signal interface |
| Lámpa vezető testület | 5.9/6.3W (Typ./Max.) |
LP156WH2-TLH2 Jelző interfész
| jel Kategória | LVDS |
|---|---|
| Jelosztály | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Bemeneti feszültség panelba | 3.3V (Typ.) |
| Áramfelvétel panelba | 400/460mA (Typ./Max.) |
| Panel Fogyasztás | 1.3/1.5W (Typ./Max.) |
| interfész típusa | Connector |
| Jelző interfész | I-PEX - 20455-040E-02, Pitch:0.5 mm, Pin:40 pins |
