Přehled
Specifikace
UC-2002ASRAG01

UC-2002ASRAG01 Základní informace
| panel Model | UC-2002ASRAG01 |
|---|---|
| panel Brand | WiseChip |
| descrition | PM-OLED ,2.9 inch, 20×2 |
| Typ panelu | PM-OLED |
| UC-2002ASRAG01 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -40 ~ 85 °C |
| skladovací teplota | -40 ~ 90 °C |
UC-2002ASRAG01 Mechanické vlastnosti
| Formát zobrazení | 20 characters × 2 lines |
|---|---|
| Zobrazení Fonty | 5×8 dots |
| Velikost znaku | 3.22×5.57 mm |
| Character Pitch | 3.70×5.95 mm |
| Poměr stran | >3:1 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.65×0.70 mm (H×V) |
| Hmotnost | 7.01g |
| aktivní plocha | 73.52×11.52 mm (H×V) |
| bezel Area | 75.52×13.52 mm (H×V) |
| nástin Dimension | 84.5×19.28 mm (H×V) |
| nástin Hloubka | 2.0±0.1 mm |
| Dotykový panel | Without |
UC-2002ASRAG01 optické vlastnosti
| Jas | 50 cd/m² (Typ.) |
|---|---|
| kontrastní poměr | 10000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barevný displej | Mono(Red) (1-bit) |
| Doba odezvy | 0.01 (Max.) |
| čitelný na slunci | N |
UC-2002ASRAG01 elektronika Feature
| Driver IC | COG Built-in US2066 |
|---|---|
| hnací Metoda | Duty: 1/16 |
UC-2002ASRAG01 podsvícení System
| Typ Lamp | self |
|---|---|
| Životnost lampy Time | 30K(Min.) (Hours) |
UC-2002ASRAG01 rozhraní signál
| signál Kategorie | CPU/SPI/I²C |
|---|---|
| Třída signál | 4/8-bit 6800/8080 parallel, SPI, I²C |
| Typ rozhraní | FPC |
| 3D zobrazení |
