Genel bakış
Şartname
UC-2002ASRAG01

UC-2002ASRAG01 Temel Bilgiler
| Panel Modeli | UC-2002ASRAG01 |
|---|---|
| Panel Markası | WiseChip |
| Açıklama | PM-OLED ,2.9 inch, 20×2 |
| Panel Tipi | PM-OLED |
| UC-2002ASRAG01 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ~ 85 °C |
| Depolama sıcaklığı | -40 ~ 90 °C |
UC-2002ASRAG01 Mekanik Özellikler
| Görüntü Formatı | 20 characters × 2 lines |
|---|---|
| Ekran Fontları | 5×8 dots |
| Karakter Boyutu | 3.22×5.57 mm |
| Karakter aralığı | 3.70×5.95 mm |
| En-Boy Oranı | >3:1 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.65×0.70 mm (H×V) |
| Ağırlık | 7.01g |
| Aktif Alan | 73.52×11.52 mm (H×V) |
| Bezel Bölgesi | 75.52×13.52 mm (H×V) |
| Anahat Boyutları | 84.5×19.28 mm (H×V) |
| Anahat Derinliği | 2.0±0.1 mm |
| Dokunmatik panel | Without |
UC-2002ASRAG01 Optik Özellikler
| Parlaklık | 50 cd/m² (Typ.) |
|---|---|
| Kontrast Oranı | 10000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekran rengi | Mono(Red) (1-bit) |
| Tepki Süresi | 0.01 (Max.) |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
UC-2002ASRAG01 Elektronik Özelliği
| Sürücü IC | COG Built-in US2066 |
|---|---|
| Sürüş Yöntemi | Duty: 1/16 |
UC-2002ASRAG01 Arka Işık Sistemi
| Lamba Tipi | self |
|---|---|
| Lamba Ömrü Süresi | 30K(Min.) (Hours) |
UC-2002ASRAG01 Sinyal Arabirimi
| Sinyal Kategorisi | CPU/SPI/I²C |
|---|---|
| Sinyal Sınıfı | 4/8-bit 6800/8080 parallel, SPI, I²C |
| Arabirim Türü | FPC |
| 3D Ekran |
