Przegląd
Specyfikacja
UC-2002ASRAG01

UC-2002ASRAG01 Podstawowe informacje
| panel model | UC-2002ASRAG01 |
|---|---|
| Zespół Marka | WiseChip |
| Descrition | PM-OLED ,2.9 inch, 20×2 |
| płyta | PM-OLED |
| UC-2002ASRAG01 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | -40 ~ 85 °C |
| Temperatura przechowywania | -40 ~ 90 °C |
UC-2002ASRAG01 Właściwości mechaniczne
| Format wyświetlania | 20 characters × 2 lines |
|---|---|
| czcionki ekranowe | 5×8 dots |
| Rozmiar znaków | 3.22×5.57 mm |
| charakter Pitch | 3.70×5.95 mm |
| Proporcje obrazu | >3:1 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.65×0.70 mm (H×V) |
| Waga | 7.01g |
| Obszar aktywny | 73.52×11.52 mm (H×V) |
| Bezel Area | 75.52×13.52 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 84.5×19.28 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 2.0±0.1 mm |
| Panel dotykowy | Without |
UC-2002ASRAG01 Właściwości optyczne
| Jasność | 50 cd/m² (Typ.) |
|---|---|
| Współczynnik kontrastu | 10000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | Mono(Red) (1-bit) |
| Czas odpowiedzi | 0.01 (Max.) |
| czytelny w słońcu | N |
UC-2002ASRAG01 Cecha Electronics
| sterownik IC | COG Built-in US2066 |
|---|---|
| Metoda Jazdy | Duty: 1/16 |
UC-2002ASRAG01 Układ podświetlenia
| Rodzaj lampy | self |
|---|---|
| Lamp Life Time | 30K(Min.) (Hours) |
UC-2002ASRAG01 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | CPU/SPI/I²C |
|---|---|
| Klasa sygnału | 4/8-bit 6800/8080 parallel, SPI, I²C |
| Typ interfejsu | FPC |
| Wyświetlacz 3D |
