Přehled
Specifikace
V420H2-PE1

V420H2-PE1 Základní informace
| panel Model | V420H2-PE1 |
|---|---|
| panel Brand | CHIMEI INNOLUX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,42 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| V420H2-PE1 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | 0 ~ 50 °C |
| skladovací teplota | -20 ~ 60 °C |
V420H2-PE1 Mechanické vlastnosti
| dot Rozlišení | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Konfigurace pixel | RGB Vertical Stripe |
| pixel Hustota | 52 PPI |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.1615×0.4845 mm (H×V) |
| pixel Pitch | 0.4845×0.4845 mm (H×V) |
| Hmotnost | 2.16±0.05Kgs |
| Povrch | Antiglare (Haze 11%), Hard coating (3H) |
| aktivní plocha | 930.24×523.26 mm (H×V) |
| nástin Dimension | 955.04×545.66 mm (H×V) |
| nástin Hloubka | 2.0 (Typ.) mm |
| Na šířku nebo výšku | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
V420H2-PE1 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | Super MVA, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 0 cd/m² |
| kontrastní poměr | 6000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barevný displej | 1.07B (8-bit + Hi-FRC) |
| Doba odezvy | 5.5 (Typ.)(G to G) |
| Úhel pohledu | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥20) (L/R/U/D) |
| Směr pohledu | Symmetry |
| propustnost | 4.8% (Typ.)(with Polarizer) |
| čitelný na slunci | N |
V420H2-PE1 elektronika Feature
| vertikální frekvence | 120Hz |
|---|---|
| reverzní Scan | No |
| Reálného času (T-CON) | Need external T-CON |
V420H2-PE1 podsvícení System
| Typ Lamp | No B/L |
|---|
V420H2-PE1 rozhraní signál
| signál Kategorie | Mini LVDS |
|---|---|
| Třída signál | Mini LVDS |
| Vstupní napětí pro panelech | 12.0V (Typ.) |
| Vstupní proud pro panelech | 1.27/1.65A (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | Connector |
| rozhraní signál | P-TWO - 196225-80041, Pitch:0.5 mm, Pin:80 pins |
