Przegląd
Specyfikacja
V420H2-PE1

V420H2-PE1 Podstawowe informacje
| panel model | V420H2-PE1 |
|---|---|
| Zespół Marka | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,42 inch, 1920×1080 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| V420H2-PE1 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
V420H2-PE1 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 52 PPI |
| Proporcje obrazu | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.1615×0.4845 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.4845×0.4845 mm (H×V) |
| Waga | 2.16±0.05Kgs |
| Powierzchnia | Antiglare (Haze 11%), Hard coating (3H) |
| Obszar aktywny | 930.24×523.26 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 955.04×545.66 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 2.0 (Typ.) mm |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
V420H2-PE1 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | Super MVA, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 0 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 6000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 1.07B (8-bit + Hi-FRC) |
| Czas odpowiedzi | 5.5 (Typ.)(G to G) |
| Kąt widzenia | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥20) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | Symmetry |
| przepuszczalności | 4.8% (Typ.)(with Polarizer) |
| czytelny w słońcu | N |
V420H2-PE1 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 120Hz |
|---|---|
| Skanowanie Odwrócona | No |
| Czas Controller (T-CON) | Need external T-CON |
V420H2-PE1 Układ podświetlenia
| Rodzaj lampy | No B/L |
|---|
V420H2-PE1 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | Mini LVDS |
|---|---|
| Klasa sygnału | Mini LVDS |
| Napięcie wejściowe na panelu | 12.0V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla Panelu | 1.27/1.65A (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs sygnału | P-TWO - 196225-80041, Pitch:0.5 mm, Pin:80 pins |
