Přehled
Specifikace
V460H2-LS1

V460H2-LS1 Základní informace
| panel Model | V460H2-LS1 |
|---|---|
| panel Brand | CHIMEI INNOLUX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,46 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| V460H2-LS1 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | 0 ~ 50 °C |
| skladovací teplota | -20 ~ 60 °C |
V460H2-LS1 Mechanické vlastnosti
| dot Rozlišení | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Konfigurace pixel | RGB Vertical Stripe |
| pixel Hustota | 47 PPI |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.17675×0.53025 mm (H×V) |
| pixel Pitch | 0.53025×0.53025 mm (H×V) |
| aktivní plocha | 1018.08×572.67 mm (H×V) |
| nástin Hloubka | 10.8 mm |
| Na šířku nebo výšku | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
V460H2-LS1 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | Super MVA, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 400 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 5000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barevný displej | 16.7M (8-bit) |
| Color Gamut | 72% NTSC (CIE1931) |
| Úhel pohledu | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥20) (L/R/U/D) |
| Směr pohledu | Symmetry |
| 3D zobrazení | |
| čitelný na slunci | N |
V460H2-LS1 elektronika Feature
| vertikální frekvence | 240Hz |
|---|
V460H2-LS1 podsvícení System
| lampa Position | Edge light type |
|---|---|
| Typ Lamp | WLED |
