Genel bakış
Şartname
V460H2-LS1

V460H2-LS1 Temel Bilgiler
| Panel Modeli | V460H2-LS1 |
|---|---|
| Panel Markası | CHIMEI INNOLUX |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,46 inch, 1920×1080 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| V460H2-LS1 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
| Depolama sıcaklığı | -20 ~ 60 °C |
V460H2-LS1 Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 47 PPI |
| En-Boy Oranı | 16:9 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.17675×0.53025 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.53025×0.53025 mm (H×V) |
| Aktif Alan | 1018.08×572.67 mm (H×V) |
| Anahat Derinliği | 10.8 mm |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
| Dokunmatik panel | Without |
V460H2-LS1 Optik Özellikler
| Ekran modu | Super MVA, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Parlaklık | 400 cd/m² (Typ.) |
| Kontrast Oranı | 5000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekran rengi | 16.7M (8-bit) |
| Renk Gamı | 72% NTSC (CIE1931) |
| Görüş açısı | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥20) (L/R/U/D) |
| Görüntüleme Yönü | Symmetry |
| 3D Ekran | |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
V460H2-LS1 Elektronik Özelliği
| Dikey Frekans | 240Hz |
|---|
V460H2-LS1 Arka Işık Sistemi
| Lamba Konumu | Edge light type |
|---|---|
| Lamba Tipi | WLED |
