AMCE002
| panel típus | AMCE002 |
|---|---|
| panel Brand | SAMSUNG SDI |
| Descrition | AM-OLED ,2.4 inch, 240×320 |
| panel típusa | AM-OLED |
| AMCE002 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| aktív terület | 36.72×48.96 mm |
| Vázlat | 42.32×58.42×1.94 mm |
| Felület | Antiglare, Hard coating (2H) |
| kontraszt arány | 30000 : 1 (Typ.) |
| Szinek | 262K (6-bit) , CIE1931 106% |
| Látószög | 90/90/90/90 (Max.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvencia | 60Hz |
| Jelző interfész | CPU , 31 pins |
| Bemeneti feszültség | 3.0/3.8V (Typ.)(VDD/Vbat) |
LCDs-Screen.com egy speciális harisnya forgalmazó SAMSUNG SDI AMCE002.
SAMSUNG SDI AMCE002 új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A SAMSUNG SDI AMCE002 pdf adatlap vagy részletes előírásokat a SAMSUNG SDI AMCE002 vagy más SAMSUNG SDI LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot SAMSUNG SDI AMCE002 a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
SAMSUNG SDI AMCE002 új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A SAMSUNG SDI AMCE002 pdf adatlap vagy részletes előírásokat a SAMSUNG SDI AMCE002 vagy más SAMSUNG SDI LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot SAMSUNG SDI AMCE002 a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
Kapcsolódó kulcsszavak "AMCE002"
- SAMSUNG SDI AMCE002
- AMCE002 adatlap
- AMCE002 kép
- AMCE002 ár
- AMCE002 forgalmazó
