AMCE002
| panel model | AMCE002 |
|---|---|
| Zespół Marka | SAMSUNG SDI |
| Descrition | AM-OLED ,2.4 inch, 240×320 |
| płyta | AM-OLED |
| AMCE002 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Obszar aktywny | 36.72×48.96 mm |
| Zarys | 42.32×58.42×1.94 mm |
| Powierzchnia | Antiglare, Hard coating (2H) |
| Współczynnik kontrastu | 30000 : 1 (Typ.) |
| Kolory wyświetlacza | 262K (6-bit) , CIE1931 106% |
| Kąt widzenia | 90/90/90/90 (Max.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Interfejs sygnału | CPU , 31 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.0/3.8V (Typ.)(VDD/Vbat) |
LCDs-Screen.com to specjalność obsady dystrybutorem SAMSUNG SDI AMCE002.
SAMSUNG SDI AMCE002 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu SAMSUNG SDI AMCE002 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami AMCE002 SAMSUNG SDI lub innych monitorów LCD SAMSUNG SDI, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z SAMSUNG SDI AMCE002 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
SAMSUNG SDI AMCE002 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu SAMSUNG SDI AMCE002 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami AMCE002 SAMSUNG SDI lub innych monitorów LCD SAMSUNG SDI, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z SAMSUNG SDI AMCE002 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
Zbliżone Kategorie dla "AMCE002"
- SAMSUNG SDI AMCE002
- AMCE002 datasheet
- AMCE002 obrazu
- AMCE002 cena
- AMCE002 dystrybutor
