Áttekintés
Leírás
F02808-01U

F02808-01U Alapinformációk
| panel típus | F02808-01U |
|---|---|
| panel Brand | CMO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.8 inch, 240×320 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| F02808-01U Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
F02808-01U mechanikai jellemzők
| képpontos | 240(RGB)×320 (QVGA) |
|---|---|
| pixel konfiguráció | RGB Vertical Stripe |
| képpontsürüségü | 141 PPI |
| Képarány | 3:4 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pontköz | 0.060×0.180 mm (H×V) |
| képpontköz | 0.180×0.180 mm (H×V) |
| aktív terület | 43.2×57.6 mm (H×V) |
| Álló vagy fekvő | Portrait type |
F02808-01U optikai jellemzők
| Megjelenítési mód | TN, Normally White |
|---|---|
| Fényesség | 0 cd/m² |
| kontraszt arány | 250 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| színskála | 60% NTSC (CIE1931) |
| Profil irány | 12 o'clock |
| napfényben is olvasható | N |
F02808-01U háttérvilágítás
| lámpa típusa | No B/L |
|---|
