Przegląd
Specyfikacja
F02808-01U

F02808-01U Podstawowe informacje
| panel model | F02808-01U |
|---|---|
| Zespół Marka | CMO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.8 inch, 240×320 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| F02808-01U cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
F02808-01U Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 240(RGB)×320 (QVGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 141 PPI |
| Proporcje obrazu | 3:4 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.060×0.180 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.180×0.180 mm (H×V) |
| Obszar aktywny | 43.2×57.6 mm (H×V) |
| Pozioma lub pionowa | Portrait type |
F02808-01U Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White |
|---|---|
| Jasność | 0 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 250 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| color Gamut | 60% NTSC (CIE1931) |
| Przedstawiamy Direction | 12 o'clock |
| czytelny w słońcu | N |
F02808-01U Układ podświetlenia
| Rodzaj lampy | No B/L |
|---|
