Áttekintés
Leírás
LB035Q01-TJ02

LB035Q01-TJ02 Alapinformációk
| panel típus | LB035Q01-TJ02 |
|---|---|
| panel Brand | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| LB035Q01-TJ02 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Modell Alias | LB035Q01 (TJ)(02) |
| Üzemi hőmérséklet | -20 ~ 70 °C |
| Tárolási hőmérséklet | -30 ~ 80 °C |
LB035Q01-TJ02 mechanikai jellemzők
| képpontos | 320(RGB)×240 (QVGA) |
|---|---|
| pixel konfiguráció | RGB Vertical Stripe |
| képpontsürüségü | 115 PPI |
| Képarány | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pontköz | 0.073×0.219 mm (H×V) |
| képpontköz | 0.219×0.219 mm (H×V) |
| Súly | 17g (Typ.) |
| Felület | Hard coating |
| aktív terület | 70.08×52.56 mm (H×V) |
| vázlat dimenzió | 78.1×63.23 mm (H×V) |
| vázlat Mélység | 1.69 (Typ.) mm |
| Álló vagy fekvő | Landscape type |
| Érintő panel | Without |
LB035Q01-TJ02 optikai jellemzők
| Megjelenítési mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Fényesség | 0 cd/m² |
| kontraszt arány | 300 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| kijelző Színes | 16.7M (8-bit) |
| Válaszidő | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Látószög | 65/65/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Profil irány | 6 o'clock |
| fehér változat | 1.20/1.40 (Typ./Max.)(9 points) |
| napfényben is olvasható | N |
LB035Q01-TJ02 Electronics Feature
| függőleges frekvencia | 70Hz |
|---|---|
| fordított Scan | No |
LB035Q01-TJ02 háttérvilágítás
| lámpa típusa | No B/L |
|---|---|
| interfész típusa | Included in panel signal interface |
LB035Q01-TJ02 Jelző interfész
| jel Kategória | TTL |
|---|---|
| Jelosztály | TTL (1 ch, 8-bit) + SPI |
| Bemeneti feszültség panelba | 3.3/5.0V (Typ.)(VDD/AVDD) |
| Panel Fogyasztás | 65mW (Max.) |
| interfész típusa | FPC |
| 3D megjelenítés |
