Áttekintés
Leírás
LB040Q03-TD03

LB040Q03-TD03 Alapinformációk
| panel típus | LB040Q03-TD03 |
|---|---|
| panel Brand | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4.0 inch, 320×240 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| LB040Q03-TD03 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Modell Alias | LB040Q03 (TD)(03) |
LB040Q03-TD03 mechanikai jellemzők
| képpontos | 320(RGB)×240 (QVGA) |
|---|---|
| pixel konfiguráció | RGB Vertical Stripe |
| képpontsürüségü | 99 PPI |
| Képarány | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pontköz | 0.085×0.255 mm (H×V) |
| képpontköz | 0.255×0.255 mm (H×V) |
| aktív terület | 81.6×61.2 mm (H×V) |
| Álló vagy fekvő | Landscape type |
LB040Q03-TD03 optikai jellemzők
| kijelző Színes | 16.7M (8-bit) |
|---|---|
| napfényben is olvasható | N |
LB040Q03-TD03 háttérvilágítás
| lámpa pozíció | Edge light type |
|---|---|
| lámpa típusa | WLED |
