Przegląd
Specyfikacja
LB040Q03-TD03

LB040Q03-TD03 Podstawowe informacje
| panel model | LB040Q03-TD03 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4.0 inch, 320×240 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LB040Q03-TD03 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| model Alias | LB040Q03 (TD)(03) |
LB040Q03-TD03 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 320(RGB)×240 (QVGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 99 PPI |
| Proporcje obrazu | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.085×0.255 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.255×0.255 mm (H×V) |
| Obszar aktywny | 81.6×61.2 mm (H×V) |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
LB040Q03-TD03 Właściwości optyczne
| Kolorowy wyświetlacz | 16.7M (8-bit) |
|---|---|
| czytelny w słońcu | N |
LB040Q03-TD03 Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Edge light type |
|---|---|
| Rodzaj lampy | WLED |
