LB050WQ2-TD03

| panel típus | LB050WQ2-TD03 |
|---|---|
| panel Brand | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 480×272 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| LB050WQ2-TD03 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Megjelenítési mód | TN, Normally White, Transmissive |
| aktív terület | 110.736×62.424 mm |
| Vázlat | 124×77.2×4.7 mm |
| Felület | Antiglare |
| kontraszt arány | 500:1 (Typ.) |
| Szinek | 16.7M (8-bit) |
| Válaszidő | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Látószög | 65/65/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvencia | 60Hz |
| lámpa típusa | 6S2P WLED Without Driver |
| Jelző interfész | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 45 pins |
| Bemeneti feszültség | 2.5/3.3V (Typ.)(VDD) |
LCDs-Screen.com egy speciális harisnya forgalmazó LG.Philips LCD LB050WQ2-TD03.
LG.Philips LCD LB050WQ2-TD03 új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A LG.Philips LCD LB050WQ2-TD03 pdf adatlap vagy részletes előírásokat a LG.Philips LCD LB050WQ2-TD03 vagy más LG.Philips LCD LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot LG.Philips LCD LB050WQ2-TD03 a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
LG.Philips LCD LB050WQ2-TD03 új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A LG.Philips LCD LB050WQ2-TD03 pdf adatlap vagy részletes előírásokat a LG.Philips LCD LB050WQ2-TD03 vagy más LG.Philips LCD LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot LG.Philips LCD LB050WQ2-TD03 a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
Kapcsolódó kulcsszavak "LB050WQ2-TD03"
- LG.Philips LCD LB050WQ2-TD03
- LB050WQ2-TD03 adatlap
- LB050WQ2-TD03 kép
- LB050WQ2-TD03 ár
- LB050WQ2-TD03 forgalmazó
