LB050WQ2-TD03

| panel model | LB050WQ2-TD03 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 480×272 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LB050WQ2-TD03 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Obszar aktywny | 110.736×62.424 mm |
| Zarys | 124×77.2×4.7 mm |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Współczynnik kontrastu | 500:1 (Typ.) |
| Kolory wyświetlacza | 16.7M (8-bit) |
| Czas odpowiedzi | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 65/65/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Rodzaj lampy | 6S2P WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 45 pins |
| Napięcie wejściowe | 2.5/3.3V (Typ.)(VDD) |
LCDs-Screen.com to specjalność obsady dystrybutorem LG.Philips LCD LB050WQ2-TD03.
LG.Philips LCD LB050WQ2-TD03 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu LG.Philips LCD LB050WQ2-TD03 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami LB050WQ2-TD03 LG.Philips LCD lub innych monitorów LCD LG.Philips LCD, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z LG.Philips LCD LB050WQ2-TD03 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
LG.Philips LCD LB050WQ2-TD03 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu LG.Philips LCD LB050WQ2-TD03 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami LB050WQ2-TD03 LG.Philips LCD lub innych monitorów LCD LG.Philips LCD, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z LG.Philips LCD LB050WQ2-TD03 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
Zbliżone Kategorie dla "LB050WQ2-TD03"
- LG.Philips LCD LB050WQ2-TD03
- LB050WQ2-TD03 datasheet
- LB050WQ2-TD03 obrazu
- LB050WQ2-TD03 cena
- LB050WQ2-TD03 dystrybutor
