Przegląd
Specyfikacja
CT024TN01 V.X

CT024TN01 V.X Podstawowe informacje
| panel model | CT024TN01 V.X |
|---|---|
| Zespół Marka | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.4 inch, 240×320 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| CT024TN01 V.X cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | -30 ~ 80 °C |
| Temperatura przechowywania | -40 ~ 80 °C |
| Uwagi | Shipping Mode: ODF cut |
CT024TN01 V.X Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 240(RGB)×320 (QVGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 166 PPI |
| Proporcje obrazu | 3:4 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.051×0.153 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.153×0.153 mm (H×V) |
| Powierzchnia | Without Polarizer |
| Obszar aktywny | 36.72×48.96 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 40.32×56.26 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 1.0 (Typ.) mm |
| Pozioma lub pionowa | Portrait type |
| Panel dotykowy | Without |
CT024TN01 V.X Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 0 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 250 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| color Gamut | 55% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 45/45/45/20 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | 12 o'clock |
| przepuszczalności | 5.0% (Typ.)(with Polarizer) |
| czytelny w słońcu | N |
CT024TN01 V.X Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| sterownik IC | Suggest HX8347-G, HX8347-H, ILI9341, ILI9340-D, ST7789, R61526 |
CT024TN01 V.X Układ podświetlenia
| Rodzaj lampy | No B/L |
|---|
