Genel bakış
Şartname
CT024TN01 V.X

CT024TN01 V.X Temel Bilgiler
| Panel Modeli | CT024TN01 V.X |
|---|---|
| Panel Markası | CHIMEI INNOLUX |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,2.4 inch, 240×320 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| CT024TN01 V.X Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Çalışma sıcaklığı | -30 ~ 80 °C |
| Depolama sıcaklığı | -40 ~ 80 °C |
| Uyarılar | Shipping Mode: ODF cut |
CT024TN01 V.X Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 240(RGB)×320 (QVGA) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 166 PPI |
| En-Boy Oranı | 3:4 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.051×0.153 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.153×0.153 mm (H×V) |
| Yüzey | Without Polarizer |
| Aktif Alan | 36.72×48.96 mm (H×V) |
| Anahat Boyutları | 40.32×56.26 mm (H×V) |
| Anahat Derinliği | 1.0 (Typ.) mm |
| Manzara veya Portre | Portrait type |
| Dokunmatik panel | Without |
CT024TN01 V.X Optik Özellikler
| Ekran modu | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Parlaklık | 0 cd/m² |
| Kontrast Oranı | 250 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Renk Gamı | 55% NTSC (CIE1931) |
| Tepki Süresi | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Görüş açısı | 45/45/45/20 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Görüntüleme Yönü | 12 o'clock |
| Geçirgenlik | 5.0% (Typ.)(with Polarizer) |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
CT024TN01 V.X Elektronik Özelliği
| Dikey Frekans | 60Hz |
|---|---|
| Sürücü IC | Suggest HX8347-G, HX8347-H, ILI9341, ILI9340-D, ST7789, R61526 |
CT024TN01 V.X Arka Işık Sistemi
| Lamba Tipi | No B/L |
|---|
