ED060SC8
| panel model | ED060SC8 |
|---|---|
| Zespół Marka | PVI |
| Descrition | EPD ,6.0 inch, 800×600 |
| płyta | EPD |
| ED060SC8 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Obszar aktywny | 122.4×90.6 mm |
| Zarys | 134.5×103.6 mm |
| Powierzchnia | Antiglare, Hard coating |
| Współczynnik kontrastu | 12:1 (Typ.)(Reflective) |
| Kolory wyświetlacza | Grayscale (4-bit) |
| Kąt widzenia | |
| Interfejs sygnału | Parallel Data (8-bit) , 39 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com to specjalność obsady dystrybutorem PVI ED060SC8.
PVI ED060SC8 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu PVI ED060SC8 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami ED060SC8 PVI lub innych monitorów LCD PVI, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z PVI ED060SC8 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
PVI ED060SC8 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu PVI ED060SC8 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami ED060SC8 PVI lub innych monitorów LCD PVI, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z PVI ED060SC8 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
Zbliżone Kategorie dla "ED060SC8"
- PVI ED060SC8
- ED060SC8 datasheet
- ED060SC8 obrazu
- ED060SC8 cena
- ED060SC8 dystrybutor
