Przegląd
Specyfikacja
LB035Q02-TD03

LB035Q02-TD03 Podstawowe informacje
| panel model | LB035Q02-TD03 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LB035Q02-TD03 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura przechowywania | -30 ~ 80 °C |
| Odporność na wibracje | 2.0G (19.6 m/s²) |
| Uwagi | 3 in 1 FPC |
LB035Q02-TD03 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 320(RGB)×240 (QVGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 115 PPI |
| Proporcje obrazu | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.073×0.219 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.219×0.219 mm (H×V) |
| Waga | 41g (Typ.) |
| Powierzchnia | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Obszar aktywny | 70.08×52.56 mm (H×V) |
| Bezel Area | 72.48×55.26 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 76.9×63.9 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 4.25±0.2 mm |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Embeded (4-wire Resistive) |
LB035Q02-TD03 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 300 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 16.7M () |
| Czas odpowiedzi | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 65/65/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | 6 o'clock |
| Biały kolor chromatyczności | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| Biały Variation | 1.20/1.40 (Typ./Max.)(9 points) |
| czytelny w słońcu | N |
LB035Q02-TD03 Cecha Electronics
| Skanowanie Odwrócona | No |
|---|
LB035Q02-TD03 Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Edge light type |
|---|---|
| Rodzaj lampy | WLED |
| Kwota lamp | 6S1P |
| Kształt lampy | 1 string |
| Prąd lampy | 20mA (Typ.) |
| Lampy Pobór mocy | 400mW (Typ.) |
| Typ interfejsu | Included in panel signal interface |
| Kierowca Board Lampa | No |
LB035Q02-TD03 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | Parallel/Serial |
|---|---|
| Klasa sygnału | Digital RGB (8/18/24-bit) + SPI |
| Napięcie wejściowe na panelu | 3.3/13/-9V (Typ.)(VCI/VGH/VGL) |
| Pobór Power Panel | 90/100mW (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | FPC |
| Wyświetlacz 3D |
