Przegląd
Specyfikacja
LB080WV1-TD03

LB080WV1-TD03 Podstawowe informacje
| panel model | LB080WV1-TD03 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 800×480 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LB080WV1-TD03 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| model Alias | LB080WV1 (TD)(03) |
LB080WV1-TD03 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 116 PPI |
| Proporcje obrazu | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.0736×0.2070 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.2208×0.2070 mm (H×V) |
| Obszar aktywny | 176.64×99.36 mm (H×V) |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
LB080WV1-TD03 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | Transmissive |
|---|---|
| Kolorowy wyświetlacz | 262K (6-bit) |
| czytelny w słońcu | N |
LB080WV1-TD03 Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Edge light type |
|---|---|
| Rodzaj lampy | CCFL |
