Genel bakış
Şartname
LB080WV1-TD03

LB080WV1-TD03 Temel Bilgiler
| Panel Modeli | LB080WV1-TD03 |
|---|---|
| Panel Markası | LG.Philips LCD |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 800×480 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| LB080WV1-TD03 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Model Alias | LB080WV1 (TD)(03) |
LB080WV1-TD03 Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 116 PPI |
| En-Boy Oranı | 16:9 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.0736×0.2070 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.2208×0.2070 mm (H×V) |
| Aktif Alan | 176.64×99.36 mm (H×V) |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
LB080WV1-TD03 Optik Özellikler
| Ekran modu | Transmissive |
|---|---|
| Ekran rengi | 262K (6-bit) |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
LB080WV1-TD03 Arka Işık Sistemi
| Lamba Konumu | Edge light type |
|---|---|
| Lamba Tipi | CCFL |
