Przegląd
Specyfikacja
LH240Q29-SH02

LH240Q29-SH02 Podstawowe informacje
| panel model | LH240Q29-SH02 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.4 inch, 240×320 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LH240Q29-SH02 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura przechowywania | -30 ~ 80 °C |
LH240Q29-SH02 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 240(RGB)×320 (QVGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 169 PPI |
| Proporcje obrazu | 3:4 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.050×0.150 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.150×0.150 mm (H×V) |
| Waga | 2.6g (Typ.) |
| Powierzchnia | Without Polarizer |
| Obszar aktywny | 36×48 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 40×55.7 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 0.5±0.05 mm |
| Pozioma lub pionowa | Portrait type |
| Panel dotykowy | Without |
LH240Q29-SH02 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | AH3-IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 0 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| color Gamut | 68% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 40 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | Symmetry |
| Biały kolor chromatyczności | Wx:0.313; Wy:0.336 |
| przepuszczalności | 5.36% (Typ.)(with Polarizer) |
| czytelny w słońcu | N |
LH240Q29-SH02 Cecha Electronics
| sterownik IC | Suggest R61505U |
|---|
LH240Q29-SH02 Układ podświetlenia
| Rodzaj lampy | No B/L |
|---|
