Przegląd
Specyfikacja
LH260Q30-TH01

LH260Q30-TH01 Podstawowe informacje
| panel model | LH260Q30-TH01 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.6 inch, 240×320 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LH260Q30-TH01 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura przechowywania | -30 ~ 80 °C |
LH260Q30-TH01 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 240(RGB)×320 (QVGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Proporcje obrazu | 3:4 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.055×0.165 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.165×0.165 mm (H×V) |
| Waga | 5.0g (Typ.) |
| Powierzchnia | Without Polarizer |
| zarys Wymiary | 44.08×61.3 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 0.8±0.05 mm |
| Pozioma lub pionowa | Portrait type |
| Panel dotykowy | Without |
LH260Q30-TH01 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 0 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 350 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 262K (6-bit) |
| color Gamut | 60% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 45/45/35/15 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | 12 o'clock |
| czytelny w słońcu | N |
LH260Q30-TH01 Cecha Electronics
| Skanowanie Odwrócona | No |
|---|---|
| sterownik IC | Suggest S6D0154 |
LH260Q30-TH01 Układ podświetlenia
| Rodzaj lampy | No B/L |
|---|---|
| Kierowca Board Lampa | No |
