Przegląd
Specyfikacja
LTM026DB1

LTM026DB1 Podstawowe informacje
| panel model | LTM026DB1 |
|---|---|
| Zespół Marka | Toshiba Matsushita |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,2.6 inch, 240×320 |
| płyta | LTPS TFT-LCD |
| LTM026DB1 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura przechowywania | -30 ~ 80 °C |
LTM026DB1 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 240(RGB)×320 (QVGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 153 PPI |
| Proporcje obrazu | 3:4 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.055×0.165 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.165×0.165 mm (H×V) |
| Waga | 7.5g (Typ.) |
| Obszar aktywny | 39.6×52.8 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 45.2×62.7 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 1.7 (Typ.) mm |
| Pozioma lub pionowa | Portrait type |
LTM026DB1 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | VMW, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 290 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 600 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 262K () |
| Czas odpowiedzi | 50/50 (Max.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 70/70/70/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | Symmetry |
| czytelny w słońcu | N |
LTM026DB1 Cecha Electronics
| Całkowity pobór mocy | 204mW (Typ.) |
|---|
LTM026DB1 Układ podświetlenia
| Rodzaj lampy | WLED |
|---|---|
| Kwota lamp | 4 pcs |
LTM026DB1 Interfejs sygnału
| Napięcie wejściowe na panelu | 1.8V,2.8V |
|---|---|
| Pobór Power Panel | 14.0mW (Typ.) |
