Genel bakış
Şartname
LTM026DB1

LTM026DB1 Temel Bilgiler
| Panel Modeli | LTM026DB1 |
|---|---|
| Panel Markası | Toshiba Matsushita |
| Açıklama | LTPS TFT-LCD ,2.6 inch, 240×320 |
| Panel Tipi | LTPS TFT-LCD |
| LTM026DB1 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ~ 70 °C |
| Depolama sıcaklığı | -30 ~ 80 °C |
LTM026DB1 Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 240(RGB)×320 (QVGA) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 153 PPI |
| En-Boy Oranı | 3:4 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.055×0.165 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.165×0.165 mm (H×V) |
| Ağırlık | 7.5g (Typ.) |
| Aktif Alan | 39.6×52.8 mm (H×V) |
| Anahat Boyutları | 45.2×62.7 mm (H×V) |
| Anahat Derinliği | 1.7 (Typ.) mm |
| Manzara veya Portre | Portrait type |
LTM026DB1 Optik Özellikler
| Ekran modu | VMW, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Parlaklık | 290 cd/m² (Typ.) |
| Kontrast Oranı | 600 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekran rengi | 262K () |
| Tepki Süresi | 50/50 (Max.)(Tr/Td) |
| Görüş açısı | 70/70/70/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Görüntüleme Yönü | Symmetry |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
LTM026DB1 Elektronik Özelliği
| Toplam Güç Tüketimi | 204mW (Typ.) |
|---|
LTM026DB1 Arka Işık Sistemi
| Lamba Tipi | WLED |
|---|---|
| Lamba Miktarı | 4 pcs |
LTM026DB1 Sinyal Arabirimi
| Panel için Giriş Voltajı | 1.8V,2.8V |
|---|---|
| Panel Güç Tüketimi | 14.0mW (Typ.) |
