Przegląd
Specyfikacja
N133HSE-DA1

N133HSE-DA1 Podstawowe informacje
| panel model | N133HSE-DA1 |
|---|---|
| Zespół Marka | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1920×1080 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| N133HSE-DA1 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
N133HSE-DA1 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 166 PPI |
| Proporcje obrazu | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.051×0.153 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.153×0.153 mm (H×V) |
| Waga | 126/140g (Typ./Max.) |
| Powierzchnia | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Obszar aktywny | 293.76×165.24 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 301.97×175.19 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 1.07 (Typ.) mm |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
N133HSE-DA1 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | AAS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 0 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 700 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 16.7M (8-bit) |
| color Gamut | 71% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 14/11 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | Symmetry |
| przepuszczalności | 4.5% (Typ.)(with Polarizer) |
| czytelny w słońcu | N |
N133HSE-DA1 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie Odwrócona | No |
N133HSE-DA1 Układ podświetlenia
| Rodzaj lampy | No B/L |
|---|---|
| Typ interfejsu | Included in panel signal interface |
| Kierowca Board Lampa | 293/329/429mA (Min./Min./Max.) |
N133HSE-DA1 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | eDP |
|---|---|
| Klasa sygnału | eDP (2 Lanes) |
| Napięcie wejściowe na panelu | 3.3V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla Panelu | 345/385mA (Typ./Max.) |
| Pobór Power Panel | 1.15W (Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs sygnału | I-PEX - 20455-030E-12, Pitch:0.5 mm, Pin:30 pins |
