20QVF1H

| Panel Model | 20QVF1H |
|---|---|
| Panel Brand | SII |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.0 inch, 240×320 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| 20QVF1H Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | FFS, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 30.6×40.8 mm |
| Outline | 35.8×54.12 mm |
| Surface | Clear, Hard coating |
| Contrast Ratio | 800:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) , CIE1931 70% |
| Response Time | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamp Type | 3S1P WLED |
| Signal Interface | CPU , 45 pins |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SII 20QVF1H.
SII 20QVF1H are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SII 20QVF1H pdf datasheet or detailed specifications of the SII 20QVF1H or other SII LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SII 20QVF1H distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SII 20QVF1H are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SII 20QVF1H pdf datasheet or detailed specifications of the SII 20QVF1H or other SII LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SII 20QVF1H distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "20QVF1H"
- SII 20QVF1H
- 20QVF1H datasheet
- 20QVF1H image
- 20QVF1H price
- 20QVF1H distributor
