ACX445BLN-7

| Panel Model | ACX445BLN-7 |
|---|---|
| Panel Brand | SONY |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,4.8 inch, 720×1280 |
| Panel Type | LTPS TFT-LCD |
| ACX445BLN-7 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | Vistarich, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 59.4×105.6 mm |
| Outline | 63.2×114.19×1.78 mm |
| Surface | Clear, Hard coating |
| Contrast Ratio | 1000:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) |
| Response Time | 25/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 10S1P WLED Without Driver |
| Signal Interface | MIPI (4 data lanes) , 34 pins |
| Input Voltage | 1.8/5.0V (Typ.)(VDDIO/VDD) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SONY ACX445BLN-7.
SONY ACX445BLN-7 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SONY ACX445BLN-7 pdf datasheet or detailed specifications of the SONY ACX445BLN-7 or other SONY LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SONY ACX445BLN-7 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SONY ACX445BLN-7 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SONY ACX445BLN-7 pdf datasheet or detailed specifications of the SONY ACX445BLN-7 or other SONY LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SONY ACX445BLN-7 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "ACX445BLN-7"
- SONY ACX445BLN-7
- ACX445BLN-7 datasheet
- ACX445BLN-7 image
- ACX445BLN-7 price
- ACX445BLN-7 distributor

