TD018THEJE
| Panel Model | TD018THEJE |
|---|---|
| Panel Brand | Toppoly |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,1.8 inch, 128×160 |
| Panel Type | LTPS TFT-LCD |
| TD018THEJE Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 28.032×35.04 mm |
| Outline | 34×47×3 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 300:1 (Typ.) |
| Display Colors | 65K |
| Response Time | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 60/60/60/35 (Typ.)(CR≥2) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 1S2P WLED Without Driver |
| Signal Interface | CPU , 30 pins |
| Input Voltage | 2.8V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of Toppoly TD018THEJE.
Toppoly TD018THEJE are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the Toppoly TD018THEJE pdf datasheet or detailed specifications of the Toppoly TD018THEJE or other Toppoly LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from Toppoly TD018THEJE distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Toppoly TD018THEJE are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the Toppoly TD018THEJE pdf datasheet or detailed specifications of the Toppoly TD018THEJE or other Toppoly LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from Toppoly TD018THEJE distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "TD018THEJE"
- Toppoly TD018THEJE
- TD018THEJE datasheet
- TD018THEJE image
- TD018THEJE price
- TD018THEJE distributor

