ACX454BLN-7

| Panel Model | ACX454BLN-7 |
|---|---|
| Panel Brand | JDI |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,5.0 inch, 1080×1920 |
| Panel Type | LTPS TFT-LCD |
| ACX454BLN-7 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 61.884×110.016 mm |
| Outline | 65.084×118.19 mm |
| Surface | Clear, Hard coating (2H) |
| Contrast Ratio | 1000:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 70% |
| Response Time | 25/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 6S2P WLED Without Driver |
| Signal Interface | MIPI (4 data lanes) , 40 pins |
| Input Voltage | 1.8/5.0/-5.0V (Typ.)(IOVCC/AVDD/AVDD-) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of JDI ACX454BLN-7.
JDI ACX454BLN-7 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the JDI ACX454BLN-7 pdf datasheet or detailed specifications of the JDI ACX454BLN-7 or other JDI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from JDI ACX454BLN-7 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
JDI ACX454BLN-7 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the JDI ACX454BLN-7 pdf datasheet or detailed specifications of the JDI ACX454BLN-7 or other JDI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from JDI ACX454BLN-7 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "ACX454BLN-7"
- JDI ACX454BLN-7
- ACX454BLN-7 datasheet
- ACX454BLN-7 image
- ACX454BLN-7 price
- ACX454BLN-7 distributor

