ACX565AKM-7

| Panel Model | ACX565AKM-7 |
|---|---|
| Panel Brand | SONY |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,3.5 inch, 800×480 |
| Panel Type | LTPS TFT-LCD |
| ACX565AKM-7 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | VSPEC II, Normally Black, Transflective |
| Active Area | 76.8×46.08 mm |
| Outline | 87.9×52.18 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 500:1 (Typ.)(Transmissive) 24:1 (Typ.)(Reflective) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 70% |
| Response Time | 12/7 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 3S2P WLED Without Driver |
| Signal Interface | CDP (2 Lane) + SPI , 24 pins |
| Input Voltage | 1.8/2.75V (Typ.)(VDDI/VDD) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SONY ACX565AKM-7.
SONY ACX565AKM-7 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SONY ACX565AKM-7 pdf datasheet or detailed specifications of the SONY ACX565AKM-7 or other SONY LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SONY ACX565AKM-7 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SONY ACX565AKM-7 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SONY ACX565AKM-7 pdf datasheet or detailed specifications of the SONY ACX565AKM-7 or other SONY LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SONY ACX565AKM-7 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "ACX565AKM-7"
- SONY ACX565AKM-7
- ACX565AKM-7 datasheet
- ACX565AKM-7 image
- ACX565AKM-7 price
- ACX565AKM-7 distributor
