990000667

| Panel Model | 990000667 |
|---|---|
| Panel Brand | TPO |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,2.0 inch, 640×240 |
| Panel Type | LTPS TFT-LCD |
| 990000667 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 40.64×30.48 mm |
| Outline | 46.1×40.96 mm |
| Surface | Antiglare (Haze 2%), Antireflection |
| Contrast Ratio | 300:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) |
| Response Time | 13/22 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 40/40/20/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 1 pcs WLED Without Driver |
| Signal Interface | Serial RGB (8-bit) + SPI, CCIR601 , 39 pins |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of TPO 990000667.
TPO 990000667 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TPO 990000667 pdf datasheet or detailed specifications of the TPO 990000667 or other TPO LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TPO 990000667 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
TPO 990000667 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TPO 990000667 pdf datasheet or detailed specifications of the TPO 990000667 or other TPO LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TPO 990000667 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "990000667"
- TPO 990000667
- 990000667 datasheet
- 990000667 image
- 990000667 price
- 990000667 distributor

