GCX133ALC-E

| Panel Model | GCX133ALC-E |
|---|---|
| Panel Brand | SONY |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,3.0 inch, 320×240 |
| Panel Type | LTPS TFT-LCD |
| GCX133ALC-E Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | Vistarich, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 62.43×41.64 mm |
| Outline | 69.26×45.64×1.029 mm |
| Surface | Hard coating |
| Contrast Ratio | 800:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 60% |
| Response Time | 14/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥100) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Signal Interface | Serial RGB (8-bit) + SPI , 41 pins |
| Input Voltage | 3.1/3.1V (Typ.)(VDD/VDDI) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SONY GCX133ALC-E.
SONY GCX133ALC-E are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SONY GCX133ALC-E pdf datasheet or detailed specifications of the SONY GCX133ALC-E or other SONY LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SONY GCX133ALC-E distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SONY GCX133ALC-E are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SONY GCX133ALC-E pdf datasheet or detailed specifications of the SONY GCX133ALC-E or other SONY LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SONY GCX133ALC-E distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "GCX133ALC-E"
- SONY GCX133ALC-E
- GCX133ALC-E datasheet
- GCX133ALC-E image
- GCX133ALC-E price
- GCX133ALC-E distributor

