990000853

| Panel Model | 990000853 |
|---|---|
| Panel Brand | TPO |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,3.0 inch, 320×240 |
| Panel Type | LTPS TFT-LCD |
| 990000853 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | VA, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 60.0312×45 mm |
| Outline | 69.94×51.2 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 1200:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) |
| Response Time | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 3S1P WLED Without Driver |
| Signal Interface | Serial RGB (8-bit) + SPI , 39 pins |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of TPO 990000853.
TPO 990000853 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TPO 990000853 pdf datasheet or detailed specifications of the TPO 990000853 or other TPO LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TPO 990000853 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
TPO 990000853 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TPO 990000853 pdf datasheet or detailed specifications of the TPO 990000853 or other TPO LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TPO 990000853 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "990000853"
- TPO 990000853
- 990000853 datasheet
- 990000853 image
- 990000853 price
- 990000853 distributor

