ACX386AKD-7

| Panel Model | ACX386AKD-7 |
|---|---|
| Panel Brand | SONY |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,2.5 inch, 320×240 |
| Panel Type | LTPS TFT-LCD |
| ACX386AKD-7 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 49.92×37.44 mm |
| Outline | 56.75×41.96 mm |
| Surface | Reflection 1.5% (Max.) |
| Contrast Ratio | 650:1 (Typ.) |
| Display Colors | Full color , CIE1931 60% |
| Response Time | 35/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | No B/L |
| Signal Interface | TFT Specific Analog RGB , 25 pins |
| Input Voltage | 2.3/3.0/4.1/5.0V (Typ.)(VCC/VDD1/VDD2/COMREF) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SONY ACX386AKD-7.
SONY ACX386AKD-7 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SONY ACX386AKD-7 pdf datasheet or detailed specifications of the SONY ACX386AKD-7 or other SONY LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SONY ACX386AKD-7 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SONY ACX386AKD-7 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SONY ACX386AKD-7 pdf datasheet or detailed specifications of the SONY ACX386AKD-7 or other SONY LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SONY ACX386AKD-7 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "ACX386AKD-7"
- SONY ACX386AKD-7
- ACX386AKD-7 datasheet
- ACX386AKD-7 image
- ACX386AKD-7 price
- ACX386AKD-7 distributor

