CLAA070WA01

| Panel Model | CLAA070WA01 |
|---|---|
| Panel Brand | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 480×234 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| CLAA070WA01 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 154.08×86.58 mm |
| Outline | 164.9×100 mm |
| Surface | Antiglare |
| Contrast Ratio | 300:1 (Typ.) |
| Display Colors | Full color |
| Response Time | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 60/60/40/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | TFT Specific Analog RGB , 26 pins |
| Input Voltage | 5/5/15/-10V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of CPT CLAA070WA01.
CPT CLAA070WA01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAA070WA01 pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAA070WA01 or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAA070WA01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
CPT CLAA070WA01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAA070WA01 pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAA070WA01 or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAA070WA01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "CLAA070WA01"
- CPT CLAA070WA01
- CLAA070WA01 datasheet
- CLAA070WA01 image
- CLAA070WA01 price
- CLAA070WA01 distributor
