CLAA154WB03

| Panel Model | CLAA154WB03 |
|---|---|
| Panel Brand | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1280×800 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| CLAA154WB03 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | Transmissive |
| Active Area | 331.2×207 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | |
| Viewing Angle | |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of CPT CLAA154WB03.
CPT CLAA154WB03 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAA154WB03 pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAA154WB03 or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAA154WB03 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
CPT CLAA154WB03 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAA154WB03 pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAA154WB03 or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAA154WB03 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "CLAA154WB03"
- CPT CLAA154WB03
- CLAA154WB03 datasheet
- CLAA154WB03 image
- CLAA154WB03 price
- CLAA154WB03 distributor

