CLAA154WA05V1

| Panel Model | CLAA154WA05V1 |
|---|---|
| Panel Brand | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1280×800 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| CLAA154WA05V1 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | Transmissive |
| Active Area | 331.2×207 mm |
| Surface | Glare (Haze 0%) |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | |
| Viewing Angle | |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of CPT CLAA154WA05V1.
CPT CLAA154WA05V1 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAA154WA05V1 pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAA154WA05V1 or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAA154WA05V1 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
CPT CLAA154WA05V1 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAA154WA05V1 pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAA154WA05V1 or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAA154WA05V1 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "CLAA154WA05V1"
- CPT CLAA154WA05V1
- CLAA154WA05V1 datasheet
- CLAA154WA05V1 image
- CLAA154WA05V1 price
- CLAA154WA05V1 distributor

